Oferujemy pełnowartościowe, używane części samochodowe - silniki i skrzynie biegów, pochodzące z pojazdów przeznaczonych do kasacji a także importu używanych części z zagranicy. Sprzedaż części jest realizowana na terenie naszej firmy a także za pomocą Internetu w formie wysyłkowej. Zapraszamy do śledzenia naszej oferty na Allegro.

Oferowane części to sprawdzony i w pełni sprawny asortyment pochodzący z legalnej rozbiórki pojazdów, odbywającej się zgodnie z prawem Rzeczpospolitej Polskiej oraz z zachowaniem zasad ochrony środowiska naturalnego. Zadowolenie Klienta z oferowanych części jest dla nas najważniejsze - oferowane przez nas silniki i skrzynie biegów to sprawdzone mechanizmy. Dokładamy także wszelkich starań, aby realizacja zamówień przebiegała sprawnie a oferowane częsci były jak najlepszej jakości. Na wszystkie części udzielamy gwarancji.

Towar wysyłamy opakowany bezpiecznie kurierem Pocztex. Paczki powyżej 50 kg oraz palety wysyłamy kurierem DHL, Siódemka i K-EX. Koszt wysyłki zagranicznej jest ustalany indywidualnie a wysyłka realizowana jest tylko na terenie Unii Europejskiej.

Możliwe formy płatności to wpłata na konto, płatność za pobraniem. Numer konta do wpłat: 50 1020 5558 1111 1932 0280 0031. Do każdej transakcji wystawiamy paragon fiskalny, na życzenie fakturę VAT 23%. Dokumenty te są podstawą do ewentualnej reklamacji.

Masz do nas pytania? Zadzwoń +48 660 366 825, +48 660 366 815 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00 lub napisz: silniki@poczta.fm